تربیت‌بدنی مدرسه راهنمایی شاهد پسران

راهنمائي شاهد پسران گرگان

معلمین مدرسه شاهد و ورزش


در مدرسه ما معلمین و کارکنان آموزشگاه در امر ورزش بسیار فعال بوده بطوریکه در هفته سه روز بعداز ظهرها در داخل مدرسه به ورزش والیبال می پردازند که این بازیها بسیار داغ و پرهیجان برگزار می‌شود. 

همچنین در مناسبت های مختلف از جمله گرامیداشت دهه مبارک فجر نیز با تیم منتخب دانش‌‌آموزان به مسابقه فوتبال می پردازند . 

از دیگر فعالیتهای دبیران شرکت در مسابقات فوتسال و والیبال فرهنگیان است که تاکنون مقامهایی نیز در این رابطه بدست آورده‌اند. (بقیه عکس ها در ادامه مطلب)


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۰ساعت 19:56  توسط سروش محمودی  | 

زنگ ورزش در مدرسه راهنمائی شاهد پسران


دوستان عزیز سلام.
قصد دارم راجع به زنگ ورزش در مدرسه مان برای شما توضیحاتی بدهم. زنگ های ورزش در مدرسه راهنمائي شاهد بدين ترتيب است كه پس از حضور و غياب توسط دبير ورزش آقاي كدخدايي و بازديد وضعيت لباس دانش آموزان به داخل حياط رفته و در فضاي حياط مدرسه به صف شده و با نظم و ترتيب شروع به دويدن به دور محوطه‌اي كه براي دو 540 متر ما در نظر گرفته شده است مي كنيم پس از انجام دو، نرمش هر روز به نوبت توسط يكي از دانش آموزان با نظارت معلم ورزش داده مي شود. پس از آن زمان آموزش شروع مي شود كه چيزي حدود 25-20 دقيقه است و بدين ترتيب است كه كلاسهاي اول آموزش فوتسال، كلاسهاي دوم آموزش واليبال و كلاسهاي سوم آموزش بسكتبال دارند. ابتدا دبير ورزش يكي از تكنيك هاي مربوط به رشته ورزشي مورد نظر را آموزش داده و سپس دانش آموزان 2 به 2 تقسيم شده و هر دو نفر يك توپ گرفته و مهارت مورد آموزش را تمرين مي نمايند كه كل زمان در نظر گرفته شده براي فعاليتهاي اين بخش از برنامه 45-40 دقيقه است و سپس 45 دقيقه دوم آغاز مي‌شود كه وقت فعاليت آزاد است كه با توجه به علاقمندي دانش آموزان به فعاليت مورد علاقه خود مي پردازند که با توجه به امكانات موجود در مدرسه بیشتر بچه ها به ورزش فوتبال و وعده ای به بسکتبال و گروهي هم به تنیس روی میز می پردازند. البته در مدرسه ما در روزهاي باراني نيز ورزش تعطيل نبوده و با توجه به اينكه تعداد 15 دست شطرنج در مدرسه داريم در اين زمان به شطرنج در داخل نمازخانه و يا ورزش دارت مي پردازيم البته تنيس روي ميز نيز برقرار است. و بطور كلي ساعات ورزش براي ما بسيار پربار است. ( تصاویر در ادامه مطلب )


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۰ساعت 14:54  توسط سروش محمودی  | 

مسابقات 13 آبان

به مناسبت گراميداشت 13 آبان و روز دانش آموز يك دوره مسابقه تنيس روي ميز و شطرنج انتخابي تيم آموزشگاه در مدرسه ما برگزار گرديد كه در رشته تنیس روی میز 35 نفر و در رشته شطرنج 40 نفر شرکت کننده داشتیم. این مسابقات به صورت حذفی برگزار شد که تیم های شطرنج وتنیس روی میز مدرسه شاهد جهت شركت در مسابقات آموزشگاههاي گرگان به شرح زير انتخاب شدند.
اعضاي تيم شطرنج: 1- امير حسين مقصودلو 2- اميرحسين تازيكي 3- عارف محمدرضاپور 4- مهراد هفت سوار
اعضاي تيم تنيس روي ميز : 1- سيد احمد حسيني 2- روح الله موسوي 3- مسعود ملاح 4- عارف كريمي طالقاني
برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه نوزدهم آبان ۱۳۹۰ساعت 19:4  توسط سروش محمودی  | 

گزارش مسابقات والیبال

تيم والیبال مدرسه راهنمائي شاهد پسران پس از انجام چندين جلسه تمرين در داخل مدرسه، در مسابقات واليبال مدارس راهنمائي شهرستان گرگان شركت نموده و در گروه 5 با تيمهاي سعيدي جلين و متقين هم گروه شد. اين تيم در اولین دیدار خود مقابل تیم سعیدی جلین 2 بر صفر پیروز شد و در ديدار دوم نيز تيم مدرسه متقین را هم با همين نتيجه پشت سر گذاشت و به مرحله حذفي مسابقات راه يافت. در مرحله حذفي  به دیدار تیم نمونه دولتی (امام علی ع) رفت که با باخت خود مقابل این تیم از گردونه مسابقات کنار رفت و مقام پنجمي را از آن خود نمود.

لازم به ذكر است كه تيم نمونه دولتي در اين مسابقات مقام اول را كسب نموده و تيم مدرسه كسري نيز مقام دوم را بدست آورد.

اعضای تیم والیبال مدرسه شاهد :‌ سروش محمودی -مهدی رستمانی - مهران مجلسی - امیرحسین عارفی فر-محمدرضا محمدی - امیرحسین مقصودلو راد - علی آزادابراهیمی - سید محمد آبتین- محمدرضا عرب‌احمدی-حسین شهابی- رضا طهماسبی -محمدعلی کمیلی - دبیر ورزش علیرضا کدخداییادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سیزدهم آبان ۱۳۹۰ساعت 20:0  توسط سروش محمودی  |